Dara Helvétský kříž

Výcvik

18.10.2011 22:18

Trénink sutiny - Vrané nad Vltavou.

Tentokrát jsme cvičili v zadní části továrny. (tahle část se mi zdá mnohem zajímavější - je zde ohromná hala s bočními místnůstkami a větším množstvím ,,děr" - spodní úkryty; jinak je hala i místnosti téměř úplně prázdné - Darče se zde dobře běhá:-)

V prvním kole Darče figurantka zaběhla přes lávku na druhou stranu místnosti (předělená ,,dírou"). Darča nás všechny překvapila skokem přes ,,kanál". Pak bezproblémové vyštěkání (jen ji chvilku trvá, než se sama rozštěká). Dál si Darča zkusila i prohledat místnosti aniž by v nich byl figurant - a abych se ji naučila posílat do směrů a ona by tam měla běhat ;-) Zopakovala si i díru - kanál v zemi - bez problémů.

V druhém kole jsem myslela, že jeden figurant zaběhne do místnůstky s různým ,,bordelem" na podlaze a druhý mezitím zaleze do kanálu v jedné z bočních místností. Bohužel jedna ze schovaných byla Jarmila (a to byla velká chyba - neměl mi kdo radit :-(  A tak chudák Daruška prohledávala místnosti, našla osobu v kanále a já-pitomeček jsem ji  nechala hledat a hledat... a Darča byla unavenější a unavenější...  Sice mě napadlo nechat ji udělat přímáčka, ale nevěděla jsem, jestli je to dobrý nápad  - byl. Nakonec našla, vyštěkala a na povzbuzení byl přímáček.

Poučení dne :-) Když nevíš, pes ztrácí ,,šťávu" nech někoho odběhnout, pes vyštěká (má radost a novou chuť do hledání) a může pokračovat v hledání :-))

 

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode