Dara Helvétský kříž

Výcvik

13.07.2011 22:36

Po týdenním soustředění si Daruška již odpočinula a tak jsme měli výcvikovou hodinu s Jarmilou na cvičáku ( na původně dohodnuté plochy bylo strašné vedro - cca 30°C). Pro velké vedro jsem vynechala poslušnost a tak jsme procvičily jen některé překážky (ty které jsou na zkouškách ZZZ):

U skoku dalekého ...

...i skoku vysokého se snažíme zlepšit zastavení za skokem - Jarmila (nebo jiná osoba) ji zastaví po doskoku odmenou v ruce (já volám povel ,,stůj")

Kladina je celkem bez problémů - jen musím hlídat, aby při slézání se přiředila hezky k noze (má tendenci se vzdalovat od nohy)

Lávku na sudech nám Jarmila přidržela (proto, aby se s Daruškou nepřeklápěla)

S houpačkou máme stále problém - Darča se zastavuje těsně před překlopením - někdo ji musí nalákat na pamlsek, aby šla víc dopředu.

Začaly jsme s distancemi. Vždy před vysláním Darči na bednu jsem tam donesla krabičku s odměnou, pak ji vyslala povelem vpřed + hop a ukázáním směru rukou. Po vyskočení na distanci jsem zavolala povel lehni. Napoprvé jsem s Daruškou spokojená, uvidíme, jak jí to půjde příště :-)

Nakonec jsme udělaly vyštěkávání - bylo vedro tak jen krátké odbíhačky s dohledáním figuranta - i přes šílené počasí pracovala Daruška moc hezky :-)

 

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode