Dara Helvétský kříž

Výcvik

02.05.2011 21:54

Darča cestou do práce trénovala poslušnost - hlavně chůzi u nohy. Potkaly jsme křížence Kopova a dokonce kolem něj dokázala projít s pozorností na mě.(pak si samozřejmě pohráli :-)

Jako zpestření dne jsme byly v Bauhausu - pesani tam s náhubkem smějí. Sehnala jsem tam čelovku (tu svojí jsem dokázala ztratit :-(, darčinu naštěstí ne - asi si ji lépe hlídá :-) a hlavně gumovou baterku na aport (v záchranařině se aportuje věc psovoda - ne činka) Podobnou jsem měla půjčenou od Jarmily - zdálo se mi, že by to s ní mohlo jít - má gumový potah, takže je celkem příjemná do huby a zároveň není tak měkká, aby měl pesan chuť přežvykovat. Uvidíme jak se osvědčí. Příopadně bude alespoň svítit :-)

Večer jsme byly na kole - průměrná rychlost 7,5 km/h :-) Jindra se nám směje, jestli je nutné k našemu výkonu vytahovat kolo (takhle jsme jezdily i před porodem) Mě ale nejde o výkon (při této rychlosti na délce tratě 4,5 km se také o výkonu moc mluvit nedá :-), ale o zlepšení kondice Darušky za zachování zdraví nás obou )proto běhá na volno - moje zdraví :-) a rychlostí, při které jen kluše. Na hledání štěnda dnes neměla čas :-)

 

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode