Dara Helvétský kříž

Výcvik - víkend

14.10.2012 16:00

V sobotu jsme nejdříve jely na cvičák - trocha moc hezké chůze u nohy a krátké zaštěkání pro radost :-). Pak jsem jela do práce. Odpoledne nás čekala jako obvykle stopa :-) Motivační, s hodně pamlsky, tři lomy - více prošlapané. Stáří 1 hodina. Před vypracováním jsem našlápla ještě jednu kratičkou rovnou. Nejdříve šla starou - za odměnu trocha konzervy a míček. A šly jsme na krátkou, čerstvou. Super, za odměnu větší část konzervy a opět míček :-) (dvě stopy dělám proto, aby při případné zkoušce nebyla překvapená a nebrala druhou stopu jako za trest ;-)

Také jsme předběžně probraly plán na zbytek letošních stop. Dosud chodíme stopy do půl kilometru dlouhé, cca hodinu a čtvrt staré. (dost často kratší, stáří je min. dvakrát týdně hodina. Jednou týdně čerstvější. (chodíme většinou čtyřikrát týdně, z toho je jedna vždy jednoduchá, hodně propamlskovaná - motivační). Krom toho šlapu stopy pro sebe - našlápnu stopu s více lomy a předměty a po nějaké (různé) době si ji sama zvednu. I s předměty. To abych se naučila si stopy pamatovat ;-). (největší problém mi dělá, zapamatovat si, na které body jsem šla zrovna ten den - chodím jen na několik polí/luk a tak se mi opakují - asi si to budu muset psát až budu chodit delší stopy s Darčou :-))

Do zimy bych se ráda dostala na stáří stop 2 hodiny (už je občas šla, i na jaře, tak tam nečekám problém). A délku stop ujistit na těch pěti stech metrech.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode