Dara Helvétský kříž

Výcvik - víkend

17.06.2012 12:05

V sobotu jsem byla v práci a tak jsme začaly den vycházkou za Drahelčicema. Odpoledne jsme jely nechat opravit klimatizaci. V průběhu opravy jsme šly na vycházku do blízkého lesa. Bylo vedro, Dara lehla do první a jediné bahnité louže kterou jsme potkaly, takže ji v autoservisu čekal proud vody z hadice. (Jinak by asi musela běžet za autem).

Protože to bylo na stejné straně Prahy, co je cvičák, stavily jsme se tam cestou domů. Pro velké vedro jsme moc necvičily, jen lávku na sudech , jeden tunel, kladinu a hlavně nepříjemný materiál, zkusily jsme i kousek vysokého žebříku (téměř nahoře ji sundavám). A také jsme procvičily pohyb mezi překážkama. I přes šílené počasí se Darča snažila :-)

Neděli jsme začaly ráno stopou - dva lomy, tři předměty. S pamlsky - občas dělám větší mezeru bez pamlsků. Když ji nedělám moc často, tak ani nepoznám, kde je (nezrychluje, je pečlivá). Po stopě následovaly překážky. Darča šla vysoký žebřík. (poprvé ho přešla v úterý, ale to bylo s menším problémem při výstupu na kladinu). Super  :-) Ale problém se objevil u tunelu s plachtou - hned u konce tunelu byla v plachtě kaluž (to jediné mě napadá jako důvod pro to, aby se Darča ještě v kovovém tunelu otočila. Pro následné překonání jsem ji dovnitř lákala z druhé strany stejně jako v nácviku.  Ostatní překážky dobré. Budu si muset hlídat rovné dosedání po ukončení cviku (překážky).

Večer byla Darča na ještě jedné stopě. Dostaly jsme naplánovánu jednoduchou s jedním lomem. Přes den (byla velká vedra) Darča ležela na gauči a užívala si chládek doma :-)

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode