Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

15.11.2013 18:45

Dnes jsme měli super trénink ve Zlonicích.

V prvním kole jsem Darču vysílala do sutiny - kam jsem ji poslala, tam měla osobu. Vyštěkala si i jednu hlubší díru mimo sutinu. Líbil se mi její pohyb po sutině.

V druhém kole jsme začaly delším hledáním v sutině - moc hezké i vyštěkání super. V tomto kole jsme měly i vejšku - v prázdné místnosti, hezké dohledání i vyštěkání. Další osoba v malé kóji (,,volně ložená") Zakončeno zabíhačkou .-)

Ve třetím kole jsme začaly osobou v sutině (zadní část). Nechala jsem Darču hledat, jen jsem ji musela víc nasměrovat do sutiny (vypadalo to, že nedojde až na konec - aby nenatáhla osobu mimo suť) Osobu v hluboké díře (cca 2m) krásně vyštěkala. S druhou osobou měla větší problém - schovaná za komínem - Darča dlouho dohledávala, obíhala komín (musela běžet přes místnosti), nakonec se dostala až k osobě :-) (dohledávala moc hezky). Třetí osoba byla skorozabíhačka do sutiny. Zakončeno přímáčkem.

Darča krásně pracovala, celý trénink se povedl (i přes sníh/déšť, který padal, když jsme vyjížděli, se počasí umoudřilo - bez kapičky :-) Díky všem zúčastněným :-))

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode