Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

17.11.2013 20:54

Trénink sutiny Vrané

Dnešní trénink byl trochu ,,mimo plán", ale Jitčině nabídce zúčastnit se tréninku s čekateli nešlo odolat :-) Já se proběhla při štěkání druhých psíků, Darča při hledání :-)

V prvním kole měla boční úkryt ve velké hale vlevo u dveří. Osoba schovaná za deskama, pach šel nahoru a klesal u dveří - tam ho začla štěkat nejen Darča, ale i pesani před ní. S dohledáním měla trochu problém, ale moc se mi líbilo, že se nevzdávala :-). Velmi intenzivně označovala desky vzdálené cca 1 metr od úkrytu - i když pod nimi podlezla, tak ji nedošlo, že tam opravdu nikdo není. Zkusila jsem ji poslat z druhé strany, ale nechtěla se nechat přesvědčit. Nakonec se nechala poslat tak, aby ucítila osobu pod správnou deskou. Krásně dohledávala, hlavně měla výdrž :-) Super. Další osoba byla v boční místnosti - bez problémů. Poslední osobu měla v zadní části haly - zavřený úkryt. (posílala jsem ji tam z přední půlky haly). Opět krásné samostatné hledání a štěkání :-)

V druhém kole měla jen jednoduché úkryty - motivační hledání. Začaly jsme hned u prvních vrat - 1.osoba ve výtahu (první výtah hned za vratama), druhá zavřená na záchodě :-) a třetí v tmavší místnosti v otevřené díře. Štěkání delší, vše super :-) Zakončeno dlouhou zabíhačkou.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode