Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

19.02.2013 20:13

Trénink sutiny - Hlubočepy

Rychlý, motivační trénink.

V prvním kole jsem začala hledání z uličky mezi plotem a budovou. Posílala jsem ji jednotlivými vchody dovnitř. První osobu měla  hned za průchozí dírou ve zdi - pach ji krásně vrátil. Vrátila jsem se zpátky ven z budovy a stejým vchodem - s otvorem - jsem ji poslala znovu hledat. Bylo vidět, že ji připadlo divné, že má hledat znovu tam, kde již osoba byla. Velmi pečlivě prohledala první místnůstku, na povel ,,hop" proskočila do druhé místnosti. Hledala, ale do druhé části k osobě se nedostala. Po příchodu ke mě jsem ji vyslala dalším vchodem (místnosti jsou propojené). To už osobu v křesle (zadní roh) ucítila :-). Opět jsem ji poslala hledat zvenčí - figurant hned za dveřmi v rohu. Zakončily jsme zabíhačkou do poslední - velké místnosti do bočního úkrytu za skříní. Darča místnost proběhla moc rychle, sice se zajímala o rohy, ale jen pravé. Vyběhla ven a chtěla prohledávat druhý terén. Odvolala jsem ji a poslala znovu do místnosti. Tentokrát nebyla tak zbrklá, osobu natáhla a vyštěkala.

V druhém kole jsme se ve stejné ,,uličce" posunuly do druhého terénu. Hned v první místnosti (na záchodě) na Darču čekala osoba. I přes moji snahu vchod přeběhla a prohledala další místnost. Chtěla hledat i u sklepa, ale tam než jsem ji zavolala stihla zkouknout jen jednu místnost. Ze stejného místa jsem ji poslala hledat znovu. Tentokrát nepřeběhla a pěkně označila. Protože místnost za druhým vchodem již byla prohledaná, další osobu jsme dali hned ke dveřím v tmavé místnosti (u vchodu do sklepa). Chvilku to Darče trvalo - byla bez světýlka, ale jinak pěkné. Poslední osobu jsem umístila k plotu, za hromadu hlíny ( tento ,,úkryt" ještě neměla). Cestou rychle a samostatně prohledala obě zbývající místnosti, natáhla figurantku a následovalo krásné štěkání. Zakončily jsme přímým zadržením.

Doma jsme na zahradě našly malé, velmi přítulné kotě. (je z hospody, která se otevírá až odpoledne, tak jsme ho zatím vzaly domů). Darču strašně zajímá, tak u něj trénuje odložení :-). A jde jí to :-)). Její zájem je opravdu hodně velký a když spolu leží na gauči tak kňučí, kníká a poštěkává - že by ráda ke koťátku - Ale nesmí (bojím se, aby ho v rámci své divokosti nezamáčkla).... Po dvou hodinách se zklidnila - a prý si můžem pořídit kočičku - Darča hlasuje pro :-).

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode