Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

30.04.2011 21:26

Dnes měla Darča nabitý program. Dopoledne jsme byly v sutinách - Hlubočepech (nebo Hlubočepích? :-) Nejdříve jsme je hodně prolézali - Darča na vodítku, aby šla všude, kam jsem chtěla :-) Byla jsem s ní moc spokojená - na slovo vpřed chodila opravdu dopředu :-) Dokonce jednou sama skočila do výklenku, což jsem si po ní ani netroufla chtít - bylo to ve sklepě a ještě šikmo. Stále je vidět, že nepříjemný materiál - cihly a jiný ,,bordel" se ji nelíbí, ale tma jí problémy nedělá. Měla svojí čelovku (na krku :-) a prolézala sklep bez jakýchkoliv problémů. Jen jednou jsem zpanikařila a odtáhla jí z vody (špatně jsem se bála, aby se nepotopila :-) vody bylo max 30cm :-)

Za figurantem do místnosti s dřevěnými deskami - odbíhačka - šla pomalu, ale jistě :-)  Vyštěkání bylo dobré - hlavně bylo i přes teplo a únavu z prolézání sutin. Když jí figurant odběhl venku do cihel, tak hledala cestu k němu, ale hlavně ne přes cihličky :-) dokonce ho začala vyštěkávat zespoda (byl na vyšší hromadě). Po přivolání a opětovném vyslání se odhodlala do cihel a figuranta vyštěkala. Celý trénink byl super - Evi moc děkujeme :-)))

Odpoledne jsme šli na delší vycházku do Brd - po červené. Super - Daruška byla zlatá, i počasí nám vyšlo. Teď unavená leží vedle mě a zahřívá mi záda :-)

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode