Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

06.11.2012 18:55

Trénink sutiny - Vrané nad Vltavou (přední část továrny)

Dnešní trénink byl zaměřen spíš motivačně (když má po zkouškách...). V prvním kole jsem nechala napachovat zadní ze dvou kójí hned za rohem (vchod hned vpravo u výtahu - skorotma). Pak jsem osobu přendala do bližší kóje a po chvilce Darču poslala hledat. Bylo to hodně zblízka - šlo o dohledání a ne dlouhé hledání. Chvilku ji to trvalo, ale snažila se a poctivě prohledala okolí i kóje až našla a hezky vyštěkala. Další osoba pachovala v navazující tmavé uličce druhou místnůstku vlevo (levé kóje ,,zateraseny" cca metrovou zdí, pravé místnůstky s normálními dveřmi). Byla přikrčená tak, aby byla vidět hlava osoby pokud Darča předníma packama vyskočí na zídku. Poslala jsem ji hledat opět z menší vzdálenosti - opět šlo jen o dohledání - moc pěkné. Zakončily jsme zabíhačkou ven ke stromu :-)

V druhém kole jsme se posunuly do místnosti se ,,šneky". Nejprve zabíhačka do pravého zadního rohu (zde osoba dobře přístupná ve šnekovi). Super. Odtud jsem ji poslala hledat zpátky do protějšího rohu - zde osoba jen sedící pod schody - radostné, rychlé... Zakončeno zabíhačkou chodbou pod nájezdovou rampičku před další místností. Super :-) Odměna, míček..

Po obědě jsme s Darčou zajely ještě na cvičák - stihly jsme jen kratší vycházku a cvičení rychlejšího povelu ,,lehni" a následného ,,vstaň". Pak se zhoršilo počasí a tak jsme jely domů.

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode