Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

12.10.2012 20:36

Trénink sutiny - Vrané

Super trénink - v prvním kole jsem měla ukryté tři osoby (hodně od sebe vzdálené). Delší dobu napachované - použité i pro psa před Darčou. První patro, prohledávání začalo od schodů. Poslala jsem ji doleva do kanceláří. Osobu natáhla ihned, dohledání figurantky v otevřené skříni s přiraženým stolem chvilku trvalo, ale pěkné i s vynikajícím vyštěkáním. pak jsem ji poslala hledat i do místností vpravo. Byl zde pach právě vyštěkané osoby - na Darče bylo poznat, že něco cítí - neštěkala, odešla hledat dál, ale pokud by to bylo u zkoušky a prostor byl víc napachovaný .... nejsem si jistá co by se stalo. Šli jsme prohledat velkou místnost. Darča byla i dobře ovladatelná - kam jít neměla, tam nešla, kam jsem ji poslala, tam hledala:-).

Další osobu si vyštěkala v zadní polozavřené díře - opět bez problémů. Pokračovaly jsme v hledání - pěkné, krásně běhala. Třetí osoba byla v pravém rohu za bednou. Opět moc pěkné :-).

Druhé kolo se konalo za tmy a bylo jen motivační - zabíhačky - kratší, jednoduché. Zkusily jsme si i odložení u osoby. Nakonec přímáček :-) Zakončili jsme velmi inspirující diskusí na téma odměňování u osob - a mám dál o čem přemýšlet :-))

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode