Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

17.08.2012 23:05

Trénink sutiny - Hlubočepy

Začaly jsme prohledáváním nenapachovaného prostoru. (figurantka vlezla do úkrytu z venčí, my jsme procházely budovou. Úkryt byl zčásti zakryt, Darča ho vyštěkala jako zakrytý - díry u zdi si nevšimla). Pak si figurantka přelezla do úkrytu v druhém rohu místnosti. Teplý úkryt zůstal otevřený. Darča vyštěkala osobu bez problémů (teplého úkrytu si ani nevšimla). Pokračovaly jsme zabíhačkou do tmavé místnůstky (v pravo v první místnosti druhého terénu). Zakončily jsme Dařiným přímým zadržením.

V druhém kole jsme dělaly jen zabíhačky. První zaběhnutí bylo do prázného domku (nyní zarostlého křovím). Darča se ho pokusila obejít, ale dohledala a vyštěkala. Odtud figurantka odběhla do trafačky (do vyvýšené části -obrovského ,,okna" - cca 3/4 až metr nad zemí, zde v díře - koukala jí jen hlava :-) Darča přiběhla k ,,oknu", bafla a šla hledat přístup:-) Oběhla trafačku, koukla dovnitř, pak se vrátila a po chviličce váhání skočila nahoru. Sama, bez pomoci! Další zabíhačka byla přes sutiny do úkrytu v cihlách (v první místnosti druhého terénu). Super:-). Zakončily jsme opět ,,zadržením" :-))

Protože jsem měla před prací ještě čas, zajely jsme na cvičák na vodorovný žebřík - super! Návštěvu cvičáku jsme si zopakovaly i večer (jako pokaždé, když jsem v práci autem) - trénovaly jsme lepší pohyb mezi překážkama ;-) plus jedna skočka a tunel.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode