Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

19.06.2012 18:18

Trénink sutiny - nádraží Praha - Bubny (jedna budova zcela zbořená - sutiniště, jedna budova stojící -ohromná prázdná průchozí hala s cca čtyřmi podélnými ,,dírami" vedoucími přes celou budovu, jedna místnůstka - prázdná - vchod také z čela budovy, kolem budovy průchodné křoví a moruše - moc dobré plody :-))

V prvním kole jsme začaly dlouhou zabíhačkou do místnůstky. Darče chvilku trvalo, než našla vchod pak dohledala bez problémů. Malé zaváhání u vyštěkání. Pokračovaly jsme hledáním - figurant schovaný u zdi budovy (křoví, velké ,,sutiny"- panely..). Darča začala prohledávat, ale moc se jí nechtělo dopředu - spíš se stáčela do sutin vlevo. Musela jsem ji do směru vyslat ještě jednou. Našla a bez problémů vyštěkala. Další osoba byla schovaná v díře ve velké hale. Darča byla hodně ufuněná (sice nebylo takové vedro, jaké hlásila předpověď, ale bylo pořádné dusno) a tak jsem ji poslala napřímo ve směru díry. Bez problémů. Zakončily jsme ,,přímým zadržením".

Darča byla opravdu dost zadýchaná a oproti jiným tréninkům i pomalejší. Tak jsem v druhém kole vynechala hledání a dělaly jsem jen krátké přímáky na sutině. Darča se jako obvykle snažila najít co nejpohodlnější cestu. Pohyb po sutině byl opatrný, pomalý, ale snažila se :-) a zlepšuje se. S celým tréninkem v novém terénu jsem moc spokojená :-))

Večer jsem chtěla vzít Darču na stopu, ale pro udýchanost (hůře snáší teplo a dusno), jsem ji odložila na zítra.

 

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode