Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

06.02.2013 21:57

Trénink sutiny - Hlubočepy

Darča měla od pátku pauzu - byla jsem služebně v Německu. Tento trénink byl pojat hlavně motivačně. (po minulém tréninku měla Darča lehce namožená záda, tak ji pauza vyhovovala - řešeno ihned na veterině - injekce, prášky. Po cca týdnu - před tréninkem kontrola - vše OK)

V prvním kole jsme začaly posíláním ve směru osoby - po pravé straně jsem měla plot a Darču posílala do levé místnosti. Hledala moc pěkně, nechala se i dobře ovládat. První osoba byla ve velké místnosti v levém zadním rohu, další v menší místnosti (4 úkryty) vlevo vepředu). Protože byly úkryty poměrně blízko sebe, byly velmi jednoduché - tak, aby když je ucítí, velmi lehce dohledala a nehrozila tak, že při dohledání najde jinou osobu. Třetí osoba byla za dveřma v tmavé místnosti v druhém terénu - tady měla Darča trochu problém, vyběhla i kousek po schodech v rámci dohledání, ale nakonec to zvládla :-)

V druhém kole měla osobu v pravé části druhého terénu v první místnosti za přivřeným adveřma na ,,záchod" - moc pěkné, samostatné dohledání i vyštěkání. Druhá osoba byla v tmavé místnosti u vchodu do malého sklepa. Moc pěkné, zakončeno ,,přímým zadržením".

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode