Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

08.05.2012 18:43

Trénink sutiny - Hlubočepy

Po včerejším nočním tréninku, jsme měly na programu jen zabíhačky. Dlouhé, s dohledáním, ale jen zabíhačky.

V prvním kole delší. Začaly jsme zabíhačkou do místnosti s pet flaškama. Dobrý - Darča bez problémů šla dovnitř a vyštěkala (nadšení malé, ale šla :-) Další zabíhačka vedla velkou místností v druhém terénu skrz díru ve zdi až do spodního úkrytu u sklepa. Figurantka byla naprosto skvěle zalezlá v díře z boku tak, že nebyla ze shora vidět. Darča krásně dohledala a bez problémů řvala do díry. Zakončily jsme jednoduchým přímáčkem.

V druhém kole jsem Darče vymyslela kratší zabíhačky. Přeci jen jsme včera přijely pozdě domů a i oteplení se projevilo :-(  Poprvé se běžela osoba schovat do místnosti se čtyřmi úkryty (každý v jiném rohu). Dál do bočního úkrytu částečně  zakrytého deskou. Bez problémů. Další odběhnutí bylo do stejné místnosti, ale jiného úkrytu :-) Zakončily jsme ,,hladkým zadržením" - Daru pouštím, když osoba ještě běží, po Dařiném vyběhnutí si lehá a Darča figuranta vyštěká - je to na Dařiné zrychlení :-)

Po štěkání jsme s Jarmilou zajely do Kunratic na překážky. Darče našlápla i stopu. Na těžším povrchu, jinak jednoduchá - jeden předmět, dva lomy, obloučky mezi stromy. Darča se snažila, ale žádný zázrak ;-) Na stopovačce ji vedla Jarmila (věděla kudy vede stopa - Darča místy potřebovala ,,pomoct" - přidržet, když jde špatně). Na konec stopy došla, u předmětu se zastavila. Těžké pro ni bylo hlavně střídání povrchu - řídká tráva - štěrk. Důležité pro mě je, se i přes únavu a teplo měla chuť a snahu stopu dokončit - na konci velká odměna (kousek syrečku, vajíčko, kousky vařeného masa, škvarečky :-)

Ještě jsme přešly pár překážek (hlavně oba tunely - oba napoprvé :-))) Snažila jsem se hlavně o zlepšení přechodů mezi překážkama. Zde máme velké mezery.

Zítra Darču čeká odpočinkový den (jen ráno kondička u kola) - abych ji práci neznechutila a stále se těšila na nějakou činost :-) Poslední dobou mi svojí chutí do práce dělá velkou radost :-))

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode