Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

24.03.2012 22:50

Trénink sutiny - Vrané n.Vlt.

1. kolo sklepní prostory - tma, na zemi občas kanálek, podlaha jinak celkem rovná /Dara s čelovkou/

2. kolo 1.patro - obrovské vany ,,šneci" - do některých se dá bez problémů vejít, podlaha celkem čistá

3. kolo sklep z prvního kola /Dara s čelovkou/

Vždy to byly zabíhačky.

V prvním kole jsme začaly zabíhačkou ze schodů (cca 6 schodů) dolů do sklepa a do nejbližší díry v zemi (za sloupem). Osobu měla i téměř na konci místnosti vlevo - natáhla ji aý napodruhé - poprvé nedošla tak daleko( o 2 metry) Další osoba běžela za roh - figurant seděl na schůdku - cca 0,4 metru nad zemí. Poslední zabíhačka vedla do roury ve zdi - vše bez problémů, pohyb ve tmě pomalejší, ale ochotný

Druhé kolo měla Darča zabíhačky do polorozbořených van ,,šneků". Stála jsem u pásky ohraničující prostor a nechávala Darču hledat. U druhé osoby měla problém. Asi kvůli průvanu osobu sice cítila, ale o vanu vedle - i si stoula na zadní (pach šel zhora), několikrát zkontrolovala vedlejší vanu. Hledala dlouho, poctivě (příště si vezmu stopky :-) Během neúspěšného hledání jsem schovanou osobu nechala popolézt vic ke kraji a pomohla Darče dalším vysláním ,,hledej". Darča nakonec našla a vyštěkala. (příště až nebude moci něco dohledat, měla bych ji posílat do směrů, případně poslat ji pořádně prohledat okolí, kde cítí pach - podél zdí, tam, kam se dá vlézt...) Další zabíhačka do další vany byla bez problémů. Zakončily jsme jednoduchým přímáčkem na zrychlení:-)

Třetí kolo byly jen jednoduché přímáčky ve tmě. Vždy ze schodů dolu - Darču jsem pouštěla ve chvíli, kdy figurant dobíhal :-) (poprvé schody nezvládla - seskočila a zakopla o pneumatiku pod nimi - dál už si dávala pozor) - 3 zabíhačky.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode