Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

19.02.2012 20:32

Oficiální trénink ZBKP - sutiny Vrané

Začalo to deštěm. Pršelo, už když jsme vyjeli z Větrušic. A víceméně nepřestalo. Naštěstí jsme byly přihlášeny do Vraného - tady je to v dešti nejkrytější. Trénink by byl super - kdyby Darča pracovala jako obvykle. Asi neměla svůj den (pro mě to bylo velmi nezvyklé - pro Daru nejsou běžné takové rozdíly ve výkonnosti). Byl to zatím její nejhorší výkon při hledání. V prvním kole měla zaběhnutí přes skříň do kanceláře - musela dostat k vyskočení na skříň povel, ale pěkně vyštěkala. Byla jsem spokojená, zlepšuje se zde - je to pro ni těžké místo - vyskočit na skříň, prolézt okýnkem na stůl ve vedlejší místnosti a až z něj dolů k osobě. Mezi tím se ji schoval figurant ve velké místnosti do díry (zakryté). Měly jsme místnost prohledat. S prohledáváním jsem byla hodně spokojená. Darča hledala pečlivě, když už jsem ji někam poslala, šla tam... Problém začal u zakryté díry. Darča čuchala poblíž, něco cítila, blafla - nevyštěkala, hledala, nenašla. Figurant jí musel být odkryt. Pak nebyl problém.

V dalším kole jsme měli opět tu samou díru - jako zabíhačku - opět problém - po odkrytí OK. Pak jsem jí zaběhla do díry já (dvakrát - do různých děr) - vyštěkávala mě, když na mě koukala - prostrčila hlavu do větší škvíry. Aby měla změnu, tak si osobu našla i v jedné z kancelářských místností - v ležící skříni. Měla trochu problém s dohledáním, ale naštěstí našla :-) Zakončily jsme lehoučkýma zabíhačkama.

Přemýšlela jsem, proč se to stalo - problémy u díry. Mohla být po včerejšku unavená, ale chuť i energii do práce měla (ani doma se moc unaveně netvářila). Spíš si myslím, že to bylo nedotrénovanýma dírama (pořád to není úplně skvělé). Také zakryté úkryty budem muset více trénovat. Příště bych ráda trénovala díry - odkryté/částečně zakryté. A i zavřené úkryty by neškodily :-) Příště bude líp :-))

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode