Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny

17.01.2012 21:06

Trénink sutiny - Hlubočepy

První kolo Darča strávila ve sklepě. Začaly jsme zabíhačkou ze schodů dolu. Figurantku viděla ze schodů scházet. I přesto, že měla Darča na krku čelovku, dělalo jí to trochu problém (jednou se vrátila nahoru - myslím ale, že to bylo spíš ,,nekvalitou" schodů). Ve sklepě jsme pokračovaly zabíhačkami - krátké, jen v rámci dvou ,,místností-prostorů", s příjemným povrchem. Nejdříve do ,,pachově čistého" prostoru, další zabíhačka vedla do prostoru (taková skoromístnost), ve které jsme dosud stály. Bylo vidět, že se Darča snaží, poctivě prohledávala, prý se i dvakrát figurantky lehce dotkla, než ji opravdu vyštěkala.

V druhém kole jsme využily čerstvě nařezaných větví, které byly srovnány podél budovy (i přes vchody do místností). Přidaly jsme i rušivé vlivy - osobu chodící v prostoru mezi odbíhajícím figurantem a psem před vypuštěním - a lehce ,,vydávající rušivé zvuky :-)" - bouchání do plastové konve. Byly to lehké zabíhačky - vždy osoba ,,schovaná" v blízkosti dveří" - jednou si Darča hledání prodloužila. Než na šla osobu, prohledala dvě místnosti. Předposlední zabíhačku jsem udělala na sebe - přes hodně velké křoví - pro jistotu. Darča větve přešla v pohodě, cestou zpátky ho jak klokánek část přeskočila :-). Poslední zabíhačka měla být jednoduchá - jen za roh - Darča viděla osobu zatáčet. Špatně to vyhodnotila a cestou prohledala jednu místnost (a to musela prolézt problematické křoví - sama, bez povelu :-))). Figurantku našla :-) Takže jsme přidaly jeden přímáček :-)

Sklep bych ráda zařazovala mnohem častěji - je náročný úplnou tmou i ,,prouděním" pachů. I rušivé vlivy se budou opakovat :-)

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode