Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny, překážky

24.08.2012 13:56

Trénink sutiny - Hlubočepy

(v rámci příprav na bourání bývalé cementárny byly vykáceny stromy. Po tomto zásahu se vše rozrostlo, zazelenalo a z přehledného prostoru se staly nepřehledné houštiny)

Začaly jsme hledáním. Zatímco jedna figurantka pachovala jeden z úkrytů v místnosti (ta, v které je v každém rohu úkryt), Darču jsem poslala hledat do velké místnosti s deskama. Zatímco vyštěkávala figuranta nalezeného v díře, figurantka se přestěhovala do vedlejšího úkrytu (v původním otevřeném nechala bundu). Darču jsem poslala hledat od ,,díry". Bez problémů našla a vyštěkala. Bohužel jsem nestihla, jestli si všimla teplého úkrytu nebo ne. Odtud jsme pokračovaly zabíhačkou přes sutinu do jedné ze zadních kójí v trafačce (nyní zarostlé křovím). Darča krásně vyběhla, hledala i vyštěkala. Zakončily jsme Dařiným přímým zadržením.

V druhém kole jsem využila figuranta schovaného pro předchozí hledání v spodním úkrytu u vlezu do sklepa. Darču jsem posílala hledat od vchodu první místnosti druhého terénu. Krásně pečlivě a samostatně prohledala celou sutinu, nakoukla do tmavé místnosti. Pak jsem ji poslala hledat do další místnosti. Tu prošla velmi rychle (nejsou tu úkryty, příště dám osobu do levého rohu (bude to boční úkryt za deskou) a samostatně proskočila dírou do další místnosti  -  zde našla zavřeného figuranta ve spodním úkrytu (malý otvor na čumáček zůstal:-) ) Vyštěkala zcela samostatně. Odtud jsme pokračovaly zabíhačkou přes půlku terénu do křoví. Super. Další zabíhačka byla také do nepřístupného zeleného ,,bordelu". Také pěkné :-). Zakončily jsme opět ,,zadržením" :-).

Po sutinách jsme jely do Kunratic na cvičák zopakovat vodorovný žebřík a přesuny mezi překážkama :-)

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode