Dara Helvétský kříž

Výcvik - sutiny + překážky

31.03.2012 20:23

Trénink sutiny - Vrané nad Vltavou

zadní hala, světlo, v jedné místnosti šero-tma

Na dnešní trénink jsem měla v plánu trénovat díry a zavřené úkryty.

V prvním kole jsem začala hlubší dírou ve tmě. Darča měla baterku. Protože to byl pro ni složitý úkryt, zaběhla jsem tam sama. Darča dohledávala, dvakrát prošla těsně kolem díry. Chvilku jí to trvalo, ale nakonec mě našla. Vyštěkávání bylo lehce nejisté, takové bručivé. Ale štěkala vytrvale. Další zabíhačka byla do mělčí díry (na světle). Figurantka dostala dvě krabičky. První si Darča zasloužila za vyštěkání polozavřené díry. Pak jsem ji od úkrytu odtáhla (cca 6 metrů), díru jsme zcela zakryli a Darču pustila znovu ,,hledej". A hledala (na to, že to byla lehoulinká zabíhačka, hledala dost dlouho) . Až za nějakou chvilku čuchla kam měla, chvilku postála a začala štěkat. Další zabíhačka byla přes půlku haly, kdy si figurant jen sedl za roh. Darča hezky samostatně hledala a pěkně vyštěkala. Zakončily jsme přímáčkem.

V druhém kole jsme to samé zopakovaly s jinou dírou (opět na světle). Už běžela rovnou k díře. Opět hezky vyštěkala.  Další zabíhačka byla přes půlku haly, kdy si figurant jen sedl za roh. Darča hezky samostatně hledala a pěkně vyštěkala. Nakonec byl opět přímáček.

Bylo i třetí kolo - jen dva lehké přímáčky. Tak jsem jí osoby nechala zaběhnout do tmy. V obou případech moc hezky dohledala a vyštěkala.

Protože jsme před odjezdem na výstavu (Budějovice) měly ještě čas (čekaly jsme, až Jindra přijede z práce), zajely jsme na cvičák. Tentokrát nás čekaly jen distance - dvakrát a naprosto super. A tunel pro národní řád. Tam jsem potřebovala, aby proběhla na první povel. Pokud neproběhla, dala jsem ji ,,k noze", udělala obrat a znova. Když proběhla na první povel následovala ohromná pochvala a velká odměna. Podařilo se, příště takto budeme pokračovat :-)

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode