Dara Helvétský kříž

Výcvik - plochy

24.04.2012 23:10

Trénink plochy - Točná

Počasí je stále teplejší a teplejší, takže jsem tomu začala přizpůsobovat trénink. Aby si Darča postupně zvykala na práci ve vedru, ale přitom neztratila chuť do hledání.

V prvním kole dlouhá zabíhačka - cca 150 kroků. Zatímco Darča osobu vyštěkávala, druhá se jí schovala na druhou stranu - výrazně blíže - cca 40 kroků. DAlší osoba byla také schovaná blízko (opět na druhé straně - strany kam Darča vybíhá se střídají). DArča je pomalejší, ale obě osoby našla hezky, s chutí do práce. Zakončeno přímáčkem.

V druhém kole jsme začaly zabíhačkou do betonové skruže zapuštěné do země - vlastně taková díra v zemi. Super. I další zabíhačka byla do skruže - teď už výrazně vzdálenější. Opět bez problémů. Nezapoměly jsme ani na nácvik výšky - hledání. Darču jsem poslala hledat do prostoru, ve kterém jsou betonové hranoly (zevnitř jsou jako vejška, ale když se obejdou, tak ze svahu se dají štěkat stejně, jako na zemi ležící figurant. Darča vběhla do prostoru, osobu cítila, moc hezky dohledala a vyštěkala.

Po tréninku jsme s Jindrou jeli k babičce a den Daruška zakončila stopou. Vlastní stopa v nižším osení, 5 lomů. S pamlsky. Vypracování slušné, lomy pěkné, předměty super :-) Na rovných úsecích byla občas nepřesná.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode