Dara Helvétský kříž

Výcvik - plochy

06.04.2012 21:17

Trénink plochy - Točná

V prvním kole jsme opět začaly hledáním. Darča hledala moc hezky, doběhla až ke zdi a osobu moc hezky vyštěkala. Další byly zabíhačky (současně na obě strany) Přes sto kroků (případně až ke zdi). Darča běhala pěkně, měla to i přes cestu. Následovala dlouhá zabíhačka. Moc pěkné, jen jsem ji musela dvakrát poslat, aby šla z prudčího srázu dolů a neběhala jen na hraně (tam byl figurant při předchozím štěkání).

V dalším kole jsme  opět nejprve hledaly. Moc pěkné. Následovala zabíhačka - zatímco Darča vyštěkávala osobu, další se odešla schovat. Bohužel jsem ji (osobu) poslala moc daleko. Nedošlo mi, že i když je to vzdálenost, na kterou Darča běžně hledá, teď už má jedno hledání a dlouou zabíhačku za sebou. Sice hledala, ale spíš směrem dopředu než do hloubky. Měla menší problém prolézt hradbu z křoví. Nakonec jsem ji zavolala a nechala figurantku znovu odběhnout. Bez problémů křoví prolezla. Zakončily jsem jednoduchým přímáčkem.

Plán pro příště je takový, že první bude opět hledání - vzdálenější, další bude zabíhačka (jiná osoba se mezitím schová výrazně blíž) a pak ji pošlu na další hledání. Vzdálenost této hledané osoby se bude pomaličku prodlužovat. Zakončovat budeme dlouhým přímáčkem.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode