Dara Helvétský kříž

Výcvik - plochy

26.02.2013 23:50

Trénink ploch - terén rovný - les. v prvním kole na pravé straně vysoký, ale hůře prostupný, pravá strana až na pár smrčků přehledná. V druhém kole vysoký, přehledný les.

Začaly jsme Osobou vlevo i vpravo - vysílání napřímo. (po vyštěkání levé osoby, při návratu na osu, běžela Darča sama na pravou stranu). Třetí osoba byla vejška. Poslala jsem ji směrem k osobě sedící na stromě. Darča ji nenatáhla, běžela moc daleko - pěkně prohledala okolí. Sama se vrátila. Poslala jsem ji na druhou stranu - opět pěkně hledala. Kousíček jsem popošla a opět ji vyslala hledat. Vyběhla, po chvilce přibrzdila (ucítila osobu) a začala otáčet hlavu - snažila se přijít na to, odkud pach přichází. Popocházela, přemýšlela, čuchala. Našla pod maličkým smrčkem odloženou celtu - delší dobu ji ověřovala, ale nevyštěkala - šikulka :-). Snažila se dohledat, odkud ten pach vlastně jde - a po delší době ji napadlo zvednout hlavu :-). Uviděla osobu a pěkně vyštěkala. Zakončily jsme přímým zadržením.

V druhém kole jsme měly jen lehké vysílání do směrů, kde je osoba. Darče trochu dělalo problém proběhnutí kolem našich stojících aut, tak jsme tento směr zopakovaly.

Moc pěkný trénink, Darča si úžasně poradila s výškou - tu budeme muset zařazovat častěji - na zkouškách ji jedna vejška čeká ;-)

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode