Dara Helvétský kříž

Výcvik - plochy

27.04.2012 22:12

Trénink plochy - Točná

Teplota vzduchu stoupá a stoupá. Darče jsem na trénink vzala větší porci vývaru na doplnění tekutin. (čistou vodu pije mnohem méně - zdá se mi, že nedostatečně)

V prvním kole jsme začaly dlouhou zabíhačkou. Zatímco osobu vyštěkávala, další figurantka ji odešla na druhou stranu ( cca 60 kroků) Darča vyběhla s chutí, chvilku hledala (osoba ležela uprostřed svahu a Darča běhala nahoru a dolů- kolmo na směr vyslání) až ji našla - bylo téměř bezvětří, takže ji to dalo víc práce než obvykle. I další osobu neviděla odcházet - ta byla vzdálená cca 40 kroků. Bez problémů, ale bylo vidět, že Darča zpomaluje. Zakončily jsme přímáčkem pro radost.

V druhém kole jsme opět začaly dlouhou zabíhačkou, kterou následovalo hledání schované osoby - na opačné straně než byla zabíhačka. Třetí štěkání měla být opět dlouhá zabíhačka. Darča vyběhla, hezky hledala, dlouho hledala a pak jsem ji přestala slyšet (měla rolničku, ale byla špatně slyšet). Po nějaké delší chvíli jsem zapískala, zavolala až se opět objevila s vyplazeným jazykem. Při návratu hledala. Poslala jsem ji opět do směru osoby (byla na hraně bunkru),chvilku hledala až našla a vyštěkala :-) Zajímalo mě, co dělala celou dobu - prý asi dvakrát vylezla nad bunkr a pak vlezla dovnitř. Je otázkou, co tam dělala. Můj tip je, že to tam chtěla prohledat a i prohledala a protože tam bylo výrazně chladněji, tak se tam ještě zdržela. Protože bylo evidentní, že je jí vedro - jazyk až k zemi, ufuněná - nechala jsem ji lehnout do blízké kaluže. Sice pak smrděla jak tchoř, ale byla s ochlazením spokojená :-) Na dalšího figuranta jsem ji poslala z menší vzdálenosti (bylo to hledání), než jsem původně chtěla. (vypadala uhnaně, tak aby jí zustala chuť). Pomaleji vyběhla, hledala, našla, vyštěkala :-) Zakončily jsme přímáčkem.

Úplně na závěr jsme udělaly zabíhačku do bunkru. Bez problémů. Je šikulka. :-)

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode