Dara Helvétský kříž

Výcvik - plochosutina

16.01.2013 23:22

Trénink - noční Nučice

Je mráz a podle předpovědi počasí mělo připadnout 20 cm sněhu. I přesto, že ráno nesněžilo, raději jsme jely do práce s pomocí MHD a dohodly si přespání u hodné kolegiňky z práce - takže se trénink posunul na středu (ve středu i čtvrtek jsem v práci, v pátek mám odpolední ). S velkým batohem, péřovou bundou a zimníma botama jsem vypada jak člen expedice :-). Do blízkých Nučic nás odvezla Martina :-), tak jsme měly jen malinké zpoždění. Pro nepříznivé klimatické podmínky jsme se sešli jen dva. Ale na motivační zabíhačky to stačí - alespoň je trénink rychlý, člověk se zahřeje běháním a uvázaní pesani nemusí dlouho mrznout (když nemáme auta...).

Začaly jsme delší zabíhačkou do zadní části - Darča viděla jen jak osoba mizí za rohem. Nechala jsem ji samostatně prohledávat. Pěkné i s vytěkáním :-) Kousek jsem Darču popovedla stranou, aby neviděla, kam přesně se osoba schovává - na druhou stranu na výšku - u kraje, ověřitelné zrakem (když vyskočí na betonový panel. Moc hezky dohledávala, při pokusu vyskočit nahoru jí to sice klouzalo - spadla, ale nevzdala to a o beton se opřela předníma packama a krásně vyštěkala. Následovala další zabíhačka (za kovovými ,,nádržemi"). Poslala jsem ji napřímo. Zakončeno zabíhačkou :-)

V druhém kole jsme se opět zaměřily na probíhání hůře prostupným terénem - křoví. I přesto, že se figurant obětavě prodíral trním, Darča to oběhla z méně náročné strany a pak pěkně vyštěkala. Další bylo hledání (osoba schovaná po levé straně). Darču jsem poslala nejprve na pravou stranu, po prohledání a návratu běžela doleva (nebylo to napřímo, ale moc hezky hledala a dohledala :-). Pokračovaly jsme delší zabíhačkou pro radost a zakončily ,,Dařiným přímým zadržením" :-)

Celý trénink Darča nádherně běhala. (možná to bylo chladem a sněhem :-).

Po skončení tréninku jsme šly zpátky do Rudné, kde nás čekalo přespání a večeře :-) u Petry. Díky :-))


 

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode