Dara Helvétský kříž

Výcvik - plocho-sutina, příprava na zkoušky

01.11.2012 23:58

Trénink plochosutina - Nučice

V týdnu před zkouškou jezdíme jen na překážky/poslušnost do Kunratic. Trénink v Nučicích jsem Darče naplánovala proto, aby neměla před zkouškama neobvykle velkou pauzu a jako motivační. V prvním kole jsme se posunuli do zadní části areálu a začaly zabíhačkou s dohledáním. Další bylo hledání, když jsem ji vyslala do směru schované osoby. Pokračovaly jsme opět vysláním na osobu a zakončily ,,Dařiným přímým zadržením".

v druhém kole jsme to zopakovaly jen se změnou úkrytů - hlavně tam měla zařazeny dřevěné konstrukce uprostřed areálu. Moc pěkné :-)

V pátek před zkouškama jsme šly naposledy na vysoký žebřík - s pomocí pamlsků -  pěkné. Vodorovný žebřík super. Pak jsme udělaly trochu chůze s velkou odměno pro radost. S velkou odměnou byla i kladina a tunel - abychom zakončily výcvik radostně a opět s velkou odměnou - u auta.

V sobotu jsme ještě ráno zajely na cvičák jen si pohrát s míčem a jednu překážku (áčko) opět s velkou odměnou u auta. Navečer po práci jsme šly na vycházku u Drahelčic - cca 14 km - krásná polní cesta, část lesem.

 

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode