Dara Helvétský kříž

Výcvik - Nučice

15.06.2012 00:56

Trénink Nučice

V prvním kole jsem Darču nechala více hledat - opět zabíhačka do velkého křoví - tentokrát se s tím vypořádala sama a rychle, polovejška - tam jsem ji musela lehce posílat hledat (už na předchozím psovi bylo vidět, že tento úkryt není nejlehčí - pro naprosté bezvětří), nakonec osobu našla, sama si k ní vyskočila a vyštěkala. Pokračovaly jsme další zabíhačkou - jednodušší (jen na dohledání) a ,,Dařiným přímým zadržením".

V druhém kole jsme se zaměřily na klasické vysílání do stran (kam Darču vyšlu, tam je figurant). Bez problémů, jen jednou se hodně ,,zdržela" prohledáváním ,,dřevěných konstrukcí uprostřed terénu - prohledávala velmi pečlivě :-) Zakončeno ,,přímým zadržením".

Zakončení tréninku již nebylo tak úžasné -  tento jinak super ,,zájezd" mě vyšel na 500Kč navíc. A to jsem se divila, že mě ten policajt nenechal dejchnout. Asi jsou na velmi duchaplné odpovědi zvyklí. Např. Vy asi moc na značky nekoukáte? - zákaz vjezdu po desáté večer, já jela lehce po jedenácté - ,,Já o ní vím, jenže obvykle jezdím dřív, dnes jsme skončili s tréninkem později a já jinou cestu domů neumím"....,,tu zelenou kartu máte lehce prošlou" - tupý výraz řidičky, která o nějaké kartě nemá ani zdání ,,já to doma vyřídím. Já umím jenom natankovat a dolít olej." A bylo toho víc. Až mi jich bylo líto...

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode