Dara Helvétský kříž

Výcvik - kondice

18.03.2012 21:00

Původně jsem chtěla jít o víkendu na cvičák do Kunratic, ale dopadlo to jinak. Protože se rychle oteplilo – na březen nezvyklých až 20°C, rozhodla jsem se začít Darču na vyšší teploty připravovat.  Oba víkendové dny jsme ráno od půl osmé vyjely na kole do sadů (je zde lepší povrch pro běh – polní cesty jsou zpevněné (jezdily jsme zde zlepšovat kondičku na podzim a v zimě – není tu tolik bahna a kolo se moc neboří), v sadech je krátká travička a cesty jen hliněné) Průměrná rychlost 10,5 km/h – lehké vyklusávání, vzdálenosti:

Sobota  4,7km, chtěla jsem ji vzít ještě na odpolední vycházku, ale jeli jsme s Jindrou nakupovat a tak se konala jen poslušnost doma – hlavně aport (aby nepřekusovala).

Neděle – 5,7 km i s chůzí (1,5km),

 Darča běhala u kola vždy na volno – po cestě, nebo hned na jejím travnatém krajíčku (je tak naučená, že by se neměla vzdalovat do stran – hlavně kvůli cestám mezi poli.) Darča běžela s vyplazeným jazykem, ale nevypadala extra udýchaně/unaveně, ale tahat se o peška nechtěla (když jsem jí ho odhodila, zalehla ho jako předmět :-). V neděli večer jsem chtěla jít na stopu, ale začalo pršet… takže zítra.

V poledne jsme šli i s Jindrou na vycházku -  6 km (bylo míň lidí a hlavně cyklistů na uzoučké cestičce podél  Vltavy.) Nejdříve cesta vedla mezi poli – na sluníčku, stáčela se do lesa – k Máslovickému přívozu (tady si Daruška letos poprvé zaplavala – pro klacík) pak proti proudu domů do Větrušic.

Nedělní odpoledne strávila spánkem na gauči :-). Večer jsme procvičily pár obratů a sedni/lehni/vstaň.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode