Dara Helvétský kříž

Víkend

10.06.2012 21:31

V sobotu jsem byla v práci. Protože jsme byly na překážkách celé páteční dopoledne, šly jsme ráno na vycházku po polní cestě za Drahelčicema. Odpoledne nás čekala stopa. Pro teplé počasí se stopa odložila na pozdější dobu - tím mi vznikla časová mezera min. dvě hodiny u Rudný. A tak jsme si raní vycházku zopakovaly a prodloužily :-) Objevily jsme nové cesty, našly pěknou rokli a já objevila třešně - ne úplně zralé, ale už byly k jídlu (snědla jsem jich celkem hodně a i večer jsem mohla tvrdit, že byly jedlé :-))

Stopa se Darče povedla, byla šikovnější, než já. Měla jsem našlápnout stopu se dvěma lomy (pravý úhel) a jedním obloukem. Takže stopa měla sice dva lomy, ale ten druhý mi vyšel jako ostrý :-(, abych se vůbec vešla, musela jsem udělat ještě jeden oblouk (za prvním lomem jsem blbě promyslela směr) a stopu jsem si opět nepamatovala.

V neděli jsme jely na oficiální trénink do sutin do Hlubočep. V prvním kole zabíhačky, v druhém hledání. O ukrytých osobách jsem nevěděla (polozavřené úkryty), Darču jsem vždy na začátku vyslala a do terénu jsem šla až když Darča vyštěkávala. Zakončily jsme přímáčkem. Po tréninku jsem chtěla jet ještě na překážky, ale vzhledem k vytrvalému dešti jsme jely domů. (alespoň jsem doma trochu poklidila a Darča potrénovala aport - správné držení bez překusování.

Kontakt

Jana Nečasová (Zíková), Petra Brodská

jchlumska@seznam.cz. p.jancickova@seznam.cz

p.jancickova@seznam.cz

606 390 049

Želiv 345
394 44

Hlavní 7
Větrušice
25067

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode